Haftalık Program

TARİH

YER

SAAT

TAKIMLAR

LİG

11.05.2018

CUMA

DÜZCE SPOR SALONU

18:00

KURUMLAR VE MÜSSESELER ARASI TURNUVA

MASA TENİSİ

11.05.2018

CUMA

18 TEMMUZ STADI

16:00

DÜZCESPOR-BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE

3. LİG

12.05.2018 CUMARTESİ

GENÇLİK MERKEZİ

11:00

TÜRKİYE KULÜPLER ŞAMPİYONASI DÜZCE GRUBU

SATRANÇ

12.05.2018 CUMARTESİ

N.ZAFER

13:00

DÜZCE 1907-ACTİVO YAPI KUZEY YIL

U-13

12.05.2018 CUMARTESİ

N.ZAFER

14:30

KARAÇALISPOR-DÜZCE AYYILDIZSPOR

U-13

12.05.2018 CUMARTESİ

N.ZAFER

16:00

DÜZCE BLD-ADALI GENÇLİKSPOR

U-13

12.05.2018 CUMARTESİ

N.ZAFER

17:30

ÇİLİMLİ BLD-DÜZCE 1905

U-13

12.05.2018 CUMARTESİ

ŞIRALIK 2

16:00

BEYKÖY BLD-YIĞILCASPOR

U-13

12.05.2018 CUMARTESİ

DÜZCE SPOR SALONU

18:00

KURUMLAR VE MÜSSESELER ARASI TURNUVA

MASA TENİSİ

13.05.2018

PAZAR

DÜZCE SPOR SALONU

09:00

GENÇLİK HAFTASI TURNUVASI

MASA TENİSİ

13.05.2018

PAZAR

N.ZAFER

11:00

DÜZCE İŞİTME ENG-ZONGULDAK İ.E

İ.E

13.05.2018

PAZAR

GENÇLİK MERKEZİ

11:00

TÜRKİYE KULÜPLER ŞAMPİYONASI DÜZCE GRUBU

SATRANÇ

13.05.2018

PAZAR

N.ZAFER

13:00

AİLE VE SOSYAL POL BAK-KARAÇALISPOR

2.AMATÖR

13.05.2018

PAZAR

N.ZAFER

15:00

DEDELERSPOR-YENİ TAŞKÖPRÜSPOR

2.AMATÖR

13.05.2018

PAZAR

N.ZAFER

17:00

KUTLU KÖYÜ GNÇ-SUNCUKSPOR

2.AMATÖR

13.05.2018

PAZAR

ŞIRALIK 2

17:00

PIRPIRSPOR-DÜZCE GENÇLERBİRLİĞİ

2.AMATÖR

13.05.2018

PAZAR

CUMAYERİ

15:00

ÜÇKÖPRÜSPOR-ÇAMLISPOR

2.AMATÖR

13.05.2018

PAZAR

GÖLYAKA

16:00

HACIYAKUPSPOR-KAVAKBIÇKISPOR

2.AMATÖR

14.05.2018 PAZARTESİ

CUMAYERİ SPOR SALONU

10:30

GENÇLİK HAFTASI KUPASI

HENTBOL

14.05.2018 PAZARTESİ

N.ZAFER

17:00

U-17 3.4

14.05.2018 PAZARTESİ

N.ZAFER

18:30

U-17 FİNAL

15.05.2018

SALI

CUMAYERİ SPOR SALONU

10:30

GENÇLİK HAFTASI KUPASI

HENTBOL

15.05.2018

SALI

N.ZAFER 1

18:00

DÜZCE BLD-DÜZCE AYYILDIZSPOR

U-12

15.05.2018

SALI

N.ZAFER 2

18:00

DÜZCE GELİŞİMSPOR-ÇİLİMLİ BLD

U-12

16.05.2018 ÇARŞAMBA

CUMAYERİ SPOR SALONU

10:30

GENÇLİK HAFTASI KUPASI

HENTBOL

16.05.2018 ÇARŞAMBA

18 TEMMUZ STADI

11:00

10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI YARIŞMALARI

ATLETİZM

16.05.2018 ÇARŞAMBA

N.ZAFER 1

18:00

ADALI GNÇ-DEDELERSPOR

U-12

16.05.2018 ÇARŞAMBA

N.ZAFER 2

18:00

BAHÇEKÖYSPOR-GÖLYAKASPOR

U-12

17.05.2018 PERŞEMBE

CUMAYERİ SPOR SALONU

10:30

GENÇLİK HAFTASI KUPASI

HENTBOL

17.05.2018 PERŞEMBE

N.ZAFER

14:00

U-15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

17.05.2018 PERŞEMBE

N.ZAFER

16:00

U-15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

17.05.2018 PERŞEMBE

N.ZAFER 1

18:00

DÜZCE MODERN EĞT-ACT.YAPI KUZEY Y

U-12

17.05.2018 PERŞEMBE

N.ZAFER 2

18:00

PANDUL İNŞ ELMACIKSPOR-DÜZCE 1907

U-12

18.05.2018

CUMA

CUMAYERİ SPOR SALONU

10:30

GENÇLİK HAFTASI KUPASI

HENTBOL

18.05.2018

CUMA

N.ZAFER

14:00

U-15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

18.05.2018

CUMA

N.ZAFER

16:00

U-15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

18.05.2018

CUMA

N.ZAFER 1

18:00

DÜZCE FENERSPOR-CUMAYERİ BLD

U-12

18.05.2018

CUMA

N.ZAFER 2

18:00

BEYCİLERSPOR-GÜMÜŞOVA BLD

U-12