Haftalık Program

TARİH

YER

SAAT

TAKIMLAR

LİG

24.02.2018

CUMARTESİ

18 TEMMUZ SPOR SALONU

10:00

JUDO KARADENİZ 1 GRUBU MÜSABAKALARI

ANALİG

24.02.2018

CUMARTESİ

N.ZAFER

11:30

DÜZCE İDMANYURDU-ACTİVO YAPI KUZEY YIL

U-15

24.02.2018

CUMARTESİ

N.ZAFER

13:00

AYDINPINARSPOR-ÜÇYOLSPOR

SAL

24.02.2018

CUMARTESİ

N.ZAFER

15:00

ACTİVO YAPI KUZEY YIL-AKÇAKOCASPOR

SAL

24.02.2018

CUMARTESİ

N.ZAFER

17:00

SUNCUKSPOR-KUYUDÜZÜSPOR

2.AMATÖR

24.02.2018

CUMARTESİ

N.ZAFER

19:00

YAYLASPOR-AĞAKÖYÜSPOR

2.AMATÖR

24.02.2018

CUMARTESİ

ŞIRALIK 2

13:30

DÜZCESPOR-DÜZCE BELEDİYESPOR

U-15

24.02.2018

CUMARTESİ

ŞIRALIK 2

15:00

DÜZCE MODERN EĞT-DÜZCE AYYILDIZSPOR

U-15

24.02.2018

CUMARTESİ

ŞIRALIK 2

16:30

KAYNAŞLI BLD-ÇİLİMLİ BLD

U-15

24.02.2018

CUMARTESİ

ŞIRALIK 2

18:00

DÜZCE İDMANYURDU-HACIYAKUPSPOR

2.AMATÖR

24.02.2018

CUMARTESİ

YIĞILCA

16:00

YIĞILCASPOR-DÜZCE BELEDİYESPOR

SAL

24.02.2018

CUMARTESİ

CUMAYERİ

16:00

CUMAYERİ BLD-BAHÇEKÖYSPOR

SAL

24.02.2018

CUMARTESİ

DÜZCE SPOR SALONU

17:00

DÜZCE BELEDİYE – BANDIRMA KIRMIZI

TBL

25.02.2018

PAZAR

18 TEMMUZ SPOR SALONU

10:00

JUDO KARADENİZ 1 GRUBU MÜSABAKALARI

ANALİG

25.02.2018

PAZAR

N.ZAFER

13:00

YAZIPINARSPOR-AZİZİYESPOR

1.A P.O

25.02.2018

PAZAR

N.ZAFER

15:00

ÖZBALATLISPOR-1934 SELAMLARSPOR

1.A P.O

25.02.2018

PAZAR

N.ZAFER

17:00

KAVAKBIÇKISPOR-SANCAKSPOR

2.AMATÖR

25.02.2018

PAZAR

N.ZAFER

19:00

KURUKAVAKSPOR-PIRPIRSPOR

2.AMATÖR

25.02.2018

PAZAR

ŞIRALIK 2

13:00

YENİ VAKIFSPOR-BEYCİLERSPOR

2.AMATÖR

25.02.2018

PAZAR

ŞIRALIK 2

15:00

DEDELERSPOR-AİLE VE SOSYAL POL BAK

2.AMATÖR

25.02.2018

PAZAR

ŞIRALIK 2

17:00

DİKMELİSPOR-ÜÇKÖPRÜSPOR

2.AMATÖR

25.02.2018

PAZAR

ŞIRALIK 2

19:00

DÜZCE 1907-KUTLU KÖYÜ GNÇ

2.AMATÖR

25.02.2018

PAZAR

GÖLYAKA

15:00

GÖLYAKASPOR-HAMİDİYESPOR

SAL

25.02.2018

PAZAR

KAYNAŞLI

13:00

KARAÇALISPOR-ÇAMLISPOR

2.AMATÖR

25.02.2018

PAZAR

KAYNAŞLI

15:30

P. İNŞ ELMACIKSPOR-KİRAZLISPOR (SEYİRCİSİZ)

SAL

25.02.2018

PAZAR

TAŞKÖPRÜ

15:00

YENİ TAŞKÖPRÜSPOR-ADALI GENÇLİKSPOR

2.AMATÖR

25.02.2018

PAZAR

DÜZCE SPOR SALONU

10:00

GELİŞİM SK-DÜZCE 1907

(YILDIZ KIZ)

VOLEYBOL MAHALLİ LİG

25.02.2018

PAZAR

DÜZCE SPOR SALONU

12:00

MARATON SK-DÜZCE BELEDİYE

(YILDIZ KIZ)

VOLEYBOL MAHALLİ LİG

25.02.2018

PAZAR

DÜZCE SPOR SALONU

14:00

GENÇLERBİRLİĞİ SK-SPORTAKÜS SK

(GENÇ ERKEK)

VOLEYBOL MAHALLİ LİG

25.02.2018

PAZAR

DÜZCE SPOR SALONU

16:00

ÇİLİMLİ BELEDİYE-MARATON SK

(GENÇ ERKEK)

VOLEYBOL MAHALLİ LİG

26.02.2018

PAZARTESİ

18 TEMMUZ SPOR SALONU

10:00

YILDIZ KIZ VOLEYBOL MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI

26.02.2018

PAZARTESİ

N.ZAFER

10:00

KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR FUTBOL MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI

26.02.2018

PAZARTESİ

N.ZAFER

18:00

DÜZCE BLD-DÜZCE İDMANYURDU

U-17

27.02.2018

SALI

18 TEMMUZ SPOR SALONU

10:00

YILDIZ KIZ VOLEYBOL MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI

27.02.2018

SALI

N.ZAFER

10:00

KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR FUTBOL MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI

27.02.2018

SALI

N.ZAFER

18:00

DÜZCESPOR-BEYKÖY BLD

U-17

27.02.2018

SALI

DÜZCE SPOR SALONU

18:00

DÜZCE 1907 SK-MARATON SK

(YILDIZ KIZ)

VOLEYBOL MAHALLİ LİG

27.02.2018

SALI

DÜZCE SPOR SALONU

20:00

GENÇLİK HİZMETLERİ SK-GELİŞİM SK

(YILDIZ KIZ)

VOLEYBOL MAHALLİ LİG

28.02.2018

ÇARŞAMBA

18 TEMMUZ SPOR SALONU

10:00

YILDIZ KIZ VOLEYBOL MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI

28.02.2018

ÇARŞAMBA

N.ZAFER

10:00

KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR FUTBOL MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI

28.02.2018

ÇARŞAMBA

N.ZAFER

18:00

AKÇAKOCASPOR-ÜÇYOLSPOR

U-17

28.02.2018

ÇARŞAMBA

18 TEMMUZ SPOR SALONU

18:00

DÜZCE BELEDİYE-GELİŞİM SK

(YILDIZ KIZ)

VOLEYBOL MAHALLİ LİG

28.02.2018

ÇARŞAMBA

18 TEMMUZ SPOR SALONU

20:00

DÜZCE 1907 SK-GENÇLİK HİZMETLERİ SK

(YILDIZ KIZ)

VOLEYBOL MAHALLİ LİG

28.02.2018

ÇARŞAMBA

ŞIRALIK 2

18:30

KAYNAŞLI BLD-CUMAYERİ BLD

U-17

01.03.2018

PERŞEMBE

N.ZAFER

10:00

KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR FUTBOL MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI

01.03.2018

PERŞEMBE

N.ZAFER

18:00

BEÇİSPOR-DÜZCE GENÇLERBİRLİĞİ

U-17

01.03.2018

PERŞEMBE

18 TEMMUZ SPOR SALONU

18:30

GENÇLİK HİZMETLERİ SK-MARATON SK

(GENÇ KIZ)

VOLEYBOL MAHALLİ LİG

02.03.2018

CUMA

N.ZAFER

10:00

KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR FUTBOL MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI

02.03.2018

CUMA

N.ZAFER

18:00

ÇİLİMLİ BLD-ACTİVO YAPI KUZEY YIL

U-17

02.03.2018

CUMA

18 TEMMUZ SPOR SALONU

18:30

ÇİLİMLİ BELEDİYE SK-SPORTAKÜS SK

(GENÇ KIZ)

VOLEYBOL MAHALLİ LİG