Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzde ayın personelleri belli oldu. Personellerimizden Metin Çetin , Zakir Cansız, Selin Arabacı , Abdullah Altay, Canan İnce ve Yeliz Yakalıoğlu ayın personelleri seçildi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz personelinin moral ve motivasyonunu yüksek seviyede tutmak, personeli daha özverili çalışmaya teşvik etmek amacıyla İl Müdürümüz İsa Yazıcı tarafından başlatılan uygulama kapsamında ayın başarılı personelleri belirlendi. Komisyon tarafından yapılan değerlendirmede Avni Akyol Yurdumuzda güvenlik görevi yapan Metin Çetin, Hafız Hasan Şen Yurdunda yurt yönetim personeli görevi yapan Zakir Cansız, Konuralp Kız Yurdunda destek personeli görevi yapan Selin Arabacı, Akçakoca Kız Yurdunda iklimlendirme görevi yapan Abdullah Altay, Cumayeri İlçe Müdürlüğünde güvenlik görevi yapan Canan İnce, Düzce Gençlik Merkezinde gençlik liderliği görevi yapan Yeliz Yakalıoğlu ayın en başarılı personelleri seçildi. 

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsa Yazıcı, "Biz her ay ayın personeli olarak başarılı arkadaşlarımızı seçiyoruz. Bu ay da Metin Çetin, Zakir Cansız, Selin Arabacı, Abdullah Altay, Canan İnce, Yeliz Yakalıoğlu arkadaşlarımızı seçtik. Onları seçmemizin sebebi göstermiş oldukları üstün gayret ve işlerindeki özveridir. Biz de bundan dolayı arkadaşlarımızı ayın personelleri seçtik." dedi.