İl Spor Dalı Temsilcileri

SN

BRANŞ

İL TEMSİLCİSİ

İLETİŞİM

1

ATICILIK VE AVCILIK

Servet SİVRİKAYA

0 533 220 87 87

2

ATLETİZM

Bora DERDİYOK

0 505 560 41 96

3

BADMİNTON

Sercan GÜZEL

0 506 422 89 47

4

BASKETBOL

Musa KESKİN

0 532 705 09 59

5

BEDENSEL ENGELLİLER

 

 

6

BEYZBOL, SOFTBOL,KORUMALI FUTBOL VE RAGBİ

7

BİLARDO

Fatih Kerim ÖZTÜRK

0 506 521 98 81

8

BİNİCİLİK

9

BİSİKLET

 

 

10

BOCCE BOWLİNG DART

Duygu SAVAŞ DEMİRTAŞ

0 506 572 52 97

11

BOKS

Hakan YILDIZ

0 553 302 84 08

12

BRİÇ

Ümit KOÇ

0 541 326 00 83

13

BUZ HOKEYİ

14

BUZ PATENİ

15

CİMNASTİK

Tuğba DUMAN

0 543 602 82 04

16

CURLİNG

17

DAĞCILIK

Ahmet DURSUN

0 535 407 60 36

18

DANS

19

ESKRİM

Figen OZAN

0 535 777 76 83

20

FUTBOL

Gökhan KARADAĞ

0 555 711 63 66

21

GELENEKSEL SPOR DALLARI

Mehmet Sait SAYLAN

0 536 646 98 71

22

GELİŞMEKTE OLAN SP. BR.

 

 

23

GOLF

24

GÖRME ENGELLİLER

25

GÜREŞ

Ramazan TOPAL

0 532 697 27 59

26

HALK OYUNLARI

 

 

27

HALTER

Servet TÜRKEL

0 542 746 58 15

28

HAVA SPORLARI

 

 

29

HENTBOL

Yüksel TERZİ

0 506 407 67 74

30

HİS

 

0 532 797 89 36

31

HOKEY

Süleyman YILDIRIM

0 505 376 51 54

32

İŞİTME ENGELLİLER

 

 

33

İZCİLİK

Zekai ALTUNDAL

0 505 581 25 33

34

JUDO

Ayhan ALAYILDIZ

0 536 717 60 17

35

KANO

Mustafa Ali AKBULUT

0 537 954 82 60

36

KARATE

Mehmet ALBAYRAK

0 532 645 18 05

37

KAYAK

 

 

38

KIZAK

39

KİCK BOKS

Aslan DOĞAN

0 532 677 24 60

40

KÜREK

41

MASA TENİSİ

Ömer BEYHAN

0 505 369 57 69

42

MODERN PENTATLON

 

 

43

MOTOSİKLET

 

 

44

MUAY THAİ

Hakan DEMİR

0 531 747 50 81

45

OKÇULUK

İlker YAKALIOĞLU

0 546 881 38 34

46

OKUL SPORLARI

Serkan ERDOĞAN

0 505 486 84 55

47

ORYANTİRİNG

Ramazan GÜNOĞLU

0 541 385 55 31

48

OTOMOBİL SPORLARI

Beytullah ÖZENİR

0 542 497 78 50

49

ÖZEL SPORCULAR

 

 

50

SATRANÇ

Haluk VELİOĞLU

0 505 232 22 44

51

SU ALTI SPORLARI

Özgür DİNÇ

0 532 205 00 52

52

SU TOPU

Gökhan BAKIRCI

0 543 606 45 90

53

TAEKWONDO

Kemal YOLAY

0 532 735 28 02

54

TENİS

Levent HASDEMİR

0 530 697 10 19

55

TRİATLON

56

ÜNİVERSİTE SPORLARI

Yalçın YALÇIN

0 535 300 93 29

57

VOLEYBOL

Erdal BOSTANCI

0 533 261 47 57

58

VÜCUT GELİŞTİRME FİTNESS ve BİLEK GÜREŞİ

Hatun ALBAYRAK ŞENGÜLOĞLU

0 533 360 51 56

59

WUSHU

Ayşegül ÖDEMİŞ

0 553 627 73 19

60

YELKEN

61

YÜZME

Selbi PEHLİVAN

0 530 152 73 87


faaliyet_program_site.doc

GENÇLİK VE SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İL SPOR DALI TEMSİLCİ YÖNETMELİĞİ

HAKEM LİSTESİ

İL TEMSİLCİ MÜSABAKA FORMU

İL TEMSİLCİ HAKEM DİLEKÇESİ

MÜSABAKA KARARLARI

TERTİP

TERTİP KULÜP