2020 YILI İL SPOR MERKEZLERİNDE ANTRENÖRLERİN ÇALIŞMA YER VE SAATLERİ

S.NO

ADI SOYADI

BRANŞI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

CUMARTESİ

1

ASLAN DOĞAN

KİCK BOKS

KALICI K.GENÇLİK MERKEZİ

TRİBÜN ALTI 3 NOLU S.

KALICI K.GENÇLİK MERKEZİ

TRİBÜN ALTI 3 NOLU S.

KALICI K.GENÇLİK MERK.

TRİBÜN ALTI 3 NOLU S.

8-18 YAŞ

8-18 YAŞ

8-18 YAŞ

8-18 YAŞ

8-18 YAŞ

8-18 YAŞ

16:00-18:00

16:00-18:00

16:00-18:00

16:00-18:00

16:00-18:00

10:00-12:00

KALICI K.GENÇLİK MERKEZİ

 

KALICI K.GENÇLİK MERKEZİ

 

KALICI K.GENÇLİK MERK.

 

PERFORMANS

 

PERFORMANS

 

PERFORMANS

 

18:00-20:00

 

18:00-20:00

 

18:00-20:00

 

2

AHMET USLUER

KORT TENİSİ

MERKEZ TENİS KORTU

MERKEZ TENİS KORTU

MERKEZ TENİS KORTU

MERKEZ TENİS KORTU

MERKEZ TENİS KORTU

 

MİNİKLER

MİNİKLER

MİNİKLER

MİNİKLER

MİNİKLER

 

9.00-11.00

9.00-11.00

9.00-11.00

9.00-11.00

9.00-11.00

 

MERKEZ TENİS KORTU

MERKEZ TENİS KORTU

MERKEZ TENİS KORTU

MERKEZ TENİS KORTU

MERKEZ TENİS KORTU

 

KÜÇÜKLER

KÜÇÜKLER

KÜÇÜKLER

KÜÇÜKLER

KÜÇÜKLER

 

14.30-16.30

14.30-16.30

14.30-16.30

14.30-16.30

14.30-16.30

 

MERKEZ TENİS KORTU

 

MERKEZ TENİS KORTU

 

MERKEZ TENİS KORTU

 

PERFORMANS

 

PERFORMANS

 

PERFORMANS

 

16.30-18.00

 

16.30-18.00

 

16.30-18.00

 

3

ALTUĞ KURU

BASKETBOL

DÜZCE SPOR SALONU

DÜZCE SPOR SALONU

DÜZCE SPOR SALONU

DÜZCE SPOR SALONU

DÜZCE SPOR SALONU

 

MİNİKLER

MİNİKLER

MİNİKLER

MİNİKLER

MİNİKLER

 

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

 

DÜZCE SPOR SALONU

DÜZCE SPOR SALONU

DÜZCE SPOR SALONU

DÜZCE SPOR SALONU

DÜZCE SPOR SALONU

 

17 VE ÜSTÜ

17 VE ÜSTÜ

17 VE ÜSTÜ

17 VE ÜSTÜ

17 VE ÜSTÜ

 

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

 

4

CENGET CENGİZ

BASKETBOL

18 TEMMUZ SPOR SALONU

18 TEMMUZ SPOR SALONU

18 TEMMUZ SPOR SALONU

 

18 TEMMUZ SPOR SAL.

 

KÜÇÜKLER

GENÇLER

KÜÇÜKLER

 

KÜÇÜKLER

 

10.30-12.30

13.30-15.00

13.30-15.00

 

10.30-12.30

 

18 TEMMUZ SPOR SALONU

 

 

18 TEMMUZ SPOR SALONU

 

 

KÜÇÜKLER

 

 

GENÇLER

 

 

15.30-17.00

 

 

15.30-17.00

 

 

15 TEMMUZ Ş. ANADOLU L.

15 TEMMUZ Ş. ANADOLU L.

15 TEMMUZ Ş. ANADOLU L.

 

 

 

KÜÇÜKLER

YILDIZLAR

KÜÇÜKLER

 

 

 

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

 

 

 

5

AYHAN ALAYILDIZ

JUDO

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

 

14-18 YAŞ

14-18 YAŞ

14-18 YAŞ

14-18 YAŞ

14-18 YAŞ

 

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

 

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

 

14-18 YAŞ

14-18 YAŞ

14-18 YAŞ

14-18 YAŞ

14-18 YAŞ

 

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

 

6

NERMİN ALAYILDIZ

JUDO

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

 

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

 

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

 

8-14 YAŞ

 

8-14 YAŞ

 

8-14 YAŞ

 

10.30-12.00

 

10.30-12.00

 

10.30-12.00

 

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTO. GENÇLİK M.

8-14 YAŞ

8-14 YAŞ

8-14 YAŞ

8-14 YAŞ

8-14 YAŞ

8-14 YAŞ

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

KİREMİTOCAĞI GENÇLİK M.

 

8-14 YAŞ

8-14 YAŞ

8-14 YAŞ

8-14 YAŞ

8-14 YAŞ

 

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

 

7

ERTAN İŞCAN

VOLEYBOL

 

 

 

DÜZCE SPOR SALONU

 

 

 

 

 

KÜÇÜKLER

 

 

 

 

 

13.00-14.30

 

 

 

DÜCZE SPOR SALONU

DÜCZE SPOR SALONU

DÜCZE SPOR SALONU

 

 

 

GENÇ KIZ PERFORMANS

GENÇ KIZ PERFORMANS

GENÇ KIZ PERFORMANS

 

 

 

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

 

 

8

HAMİT SAKAL

VOLEYBOL

MUSTAFA KEMAL ORTAO.

18 TEMMUZ SPOR S.

18 TEMMUZ SPOR S.

18 TEMMUZ SPOR S.

 

 

KÜÇÜKLER

KÜÇÜK KIZ

KÜÇÜK KIZ

KÜÇÜKLER

 

 

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

 

 

18 TEMMUZ SPOR S.

 

MUSTAFA KEMAL ORTAO.

18 TEMMUZ SPOR S.

18 TEMMUZ SPOR S.

 

YILDIZ KIZ

 

KÜÇÜKLER

YILDIZ KIZ

KÜÇÜKLER

 

13.30-15.30

 

13.30-15.30

13.30-15.30

13.30-15.30

 

 

18 TEMMUZ SPOR S.

 

 

18 TEMMUZ SPOR S.

 

 

YILDIZ KIZ

 

 

YILDIZ ERKEK

 

 

15.30-17.30

 

 

15.30-17.30

 

9

MEHMET ALBAYRAK

KARATE

TRİBÜN ALTI KARATE S.

TRİBÜN ALTI KARATE S.

TRİBÜN ALTI KARATE S.

TRİBÜN ALTI KARATE S.

TRİBÜN ALTI KARATE S.

 

12 ve ÜSTÜ

5-15 YAŞ

12 ve ÜSTÜ

5-15 YAŞ

12 ve ÜSTÜ

 

11.00-13.00

11.00-13.00

11.00-13.00

11.00-13.00

11.00-13.00

 

TRİBÜN ALTI KARATE S.

TRİBÜN ALTI KARATE S.

TRİBÜN ALTI KARATE S.

TRİBÜN ALTI KARATE S.

TRİBÜN ALTI KARATE S.

 

PERFORMANS

5-15 YAŞ

PERFORMANS

5-15 YAŞ

PERFORMANS

 

16.30-18.30

16.30-18.30

16.30-18.30

16.30-18.30

16.30-18.30

 

10

MESUT YILMAZ

GÜREŞ

DÜZCE SPOR SALONU

DÜZCE YÜZME H.-FİTNESS

DÜZCE SPOR SALONU

DÜZCE YÜZME H.-FİTNESS

DÜZCE SPOR SALONU

 

10-14 yaş

14-18

10-14 yaş

14-18

10-14 yaş

 

16:00-17:00

16:00-17:00

16:00-17:00

16:00-17:00

16:00-17:00

 

DÜZCE SPOR SALONU

DÜZCE YÜZME H.-FİTNESS

DÜZCE SPOR SALONU

DÜZCE YÜZME H.-FİTNESS

DÜZCE SPOR SALONU

18 TEMMUZ HALTER S.

14-18 YAŞ

14-18 YAŞ

14-18 YAŞ

14-18 YAŞ

14-18 YAŞ

18 YAŞ B.ENGELLİ

17.00-18.00

17.00-18.00

17.00-18.00

17.00-18.00

17.00-18.00

16.00-18:00

11

UFUK YÜKSEL KOÇAK

GÜREŞ

ÖZKAN OLCAY SPOR S.

ÖZKAN OLCAY SPOR S.

ÖZKAN OLCAY SPOR S.

ÖZKAN OLCAY SPOR S.

ÖZKAN OLCAY SPOR S.

ÖZKAN OLCAY SPOR S.

10-13 yaş

10-13 yaş

10-13 yaş

10-13 yaş

10-13 yaş

13-17 yaş

15:30-17:00

15:30-17:00

15:30-17:00

15:30-17:00

15:30-17:00

10.00-13.00

ÖZKAN OLCAY SPOR S.

ÖZKAN OLCAY SPOR S.

ÖZKAN OLCAY SPOR S.

ÖZKAN OLCAY SPOR S.

ÖZKAN OLCAY SPOR S.

 

13-17 yaş

13-17 yaş

13-17 yaş

13-17 yaş

13-17 yaş

 

17:00-19:00

17:00-19:00

17:00-19:00

17:00-19:00

17:00-19:00

 

12

TUĞBA DUMAN

CİMNASTİK

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

 

 

 

5-7 YAŞ

5-7 YAŞ

5-7 YAŞ

 

 

 

14.00-15.30

14.00-15.30

14.00-15.30

 

 

 

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

 

 

 

7-11 YAŞ

7-11 YAŞ

7-11 YAŞ

 

 

 

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30

 

 

 

13

ÖZNUR KIROĞLU

CİMNASTİK

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

 

7-11 YAŞ

7-11 YAŞ

7-11 YAŞ

7-11 YAŞ

7-11 YAŞ

 

9.30-12.00

9.30-12.00

9.30-12.00

9.30-12.00

9.30-12.00

 

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

TRİBÜN ALTI CİMNASTİK S.

 

7-14 YAŞ

7-14 YAŞ

7-14 YAŞ

7-14 YAŞ

7-14 YAŞ

 

16.00-18.30

16.00-18.30

16.00-18.30

16.00-18.30

16.00-18.30

 

14

SERCAN GÜZEL

BADMİNTON

MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

UZUN MUSTAFA İLKOKULU

UZUN MUSTAFA İLKOKULU

UZUN MUSTAFA İLKOKULU

UZUN MUSTAFA İLKO.

UZUN MUSTAFA İLKO.

KÜÇÜKLER

KÜÇÜKLER

BÜYÜKLER

KÜÇÜKLER

KÜÇÜKLER

KÜÇÜKLER

11.00-13.00

11.00-13.00

17.00-19.00

11.00-13.00

11.00-13.00

11.00-13.00

UZUN MUSTAFA İLKOKULU

UZUN MUSTAFA İLKOKULU

 

UZUN MUSTAFA İLKOKULU

UZUN MUSTAFA İLKO.

 

BÜYÜKLER

KÜÇÜKLER

 

KÜÇÜKLER

KÜÇÜKLER

 

17.00-19.00

13.30-15.30

 

13.30-15.30

13.30-15.30

 

15

YASİN AYDIN

HALTER

18 TEMMUZ SPOR S.

18 TEMMUZ SPOR S.

18 TEMMUZ SPOR S.

18 TEMMUZ SPOR S.

18 TEMMUZ SPOR S.

18 TEMMUZ SPOR S.

10-17 YAŞ

10-17 YAŞ

10-17 YAŞ

10-17 YAŞ

10-17 YAŞ

10-17 YAŞ

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

10.00-13.00

18 TEMMUZ SPOR S.

18 TEMMUZ SPOR S.

18 TEMMUZ SPOR S.

18 TEMMUZ SPOR S.

18 TEMMUZ SPOR S.

 

10-17 YAŞ

10-17 YAŞ

10-17 YAŞ

10-17 YAŞ

10-17 YAŞ

 

16.30-20.30

16.30-20.30

16.30-20.30

16.30-20.30

16.30-20.30

 

16-17

SERCAN AKBAŞ ve SELBİ PEHLİVAN

YÜZME

 

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZ

 

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

 

10.00-11.00

10.00-11.00

10.00-11.00

10.00-11.00

09.30-12.00

 

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

 

 

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

 

 

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

 

 

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

 

 

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

 

 

12.00-13.00

12.00-13.00

12.00-13.00

12.00-13.00

 

 

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

 

 

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

 

 

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

 

 

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

DÜZCE YÜZME HAVUZU

 

 

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

5-12 YAŞ

 

 

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

 

18

BORA DERDİYOK

ATLETİZM

18 TEMMUZ STADYUMU

18 TEMMUZ STADYUMU

 

 

18 TEMMUZ STADYUMU

18 TEMMUZ STADYUM

GENÇLER

GENÇLER

 

 

GENÇLER

GENÇLER

17.00-19.00

17.00-19.00

 

 

17.00-19.00

14.00-18.00

19

DAVUT ŞAR

HAVALI TABANCA

KALICI K. GENÇLİK M.

 

KALICI K. GENÇLİK M.

 

KALICI K. GENÇLİK M.

 

8 ve ÜZERİ

 

8 ve ÜZERİ

 

8 ve ÜZERİ

 

18.00-20.30

 

18.00-20.30

 

18.00-20.30

 

20

HAKAN ŞENGÖNÜL

TAEKWONDO

 

KALICI K. GENÇLİK MERK.

 

 

 

K.K. GENÇLİK MERKEZİ

 

8-12 YAŞ

 

 

 

8-12 YAŞ

 

15.30-16.30

 

 

 

14.30-16.30

 

DÜZCE SPOR SALONU

 

 

 

DÜZCE SPOR SALONU

 

8-12 YAŞ

 

 

 

8-12 YAŞ

 

16.30-17.30

 

 

 

16.30-17.30

 

DÜZCE SPOR SALONU

 

 

 

DÜZCE SPOR SALONU

 

13-18 YAŞ

 

 

 

13-18 YAŞ

 

17.30-19.30

 

 

 

17.30-19.30

21

KEMAL YOLAY

TAEKWONDO

TRİBÜN ALTI SPOR S.

 

TRİBÜN ALTI SPOR S.

 

TRİBÜN ALTI SPOR S.

TRİBÜN ALTI SPOR S.

19.00-20.00

 

19.00-20.00

 

19.00-20.00

10.00-11.00

8-14 YAŞ

 

8-14 YAŞ

 

8-14 YAŞ

8-14 YAŞ

 

 

 

 

 

PAZAR

 

 

 

 

 

10.00-11.00

 

 

 

 

 

 

22

İBRAHİM KELEŞ

MUAYTHAİ

TRİBÜN ALTI SPOR S.

 

TRİBÜN ALTI SPOR S.

 

TRİBÜN ALTI SPOR S.

 

10-16 YAŞ

 

10-16 YAŞ

 

10-16 YAŞ

 

16.00-18.00

 

16.00-18.00

 

16.00-18.00

 

TRİBÜN ALTI SPOR S.

 

TRİBÜN ALTI SPOR S.

 

TRİBÜN ALTI SPOR S.

 

10-16 YAŞ

 

10-16 YAŞ

 

10-16 YAŞ

 

18.00-20.00

 

18.00-20.00

 

18.00-20.00

 

23

GÖKHAN B. ÖDEMİŞ

KARATE

 

TRİBÜN ALTI SPOR S.

 

TRİBÜN ALTI SPOR S.

 

 

 

5-12 YAŞ

 

5-12 YAŞ

 

 

 

18.00-22.00

 

18.00-22.00

 

 

24

FATİH ÖZTÜRK

ORYANTİRİNG

 

 

 

 

ORYANTİRİNG UYGULAMA ALANI(KENTPARK-MELENSU PARK-KONURALP)

15 TEMMUZ A.LİSESİ - KONURALP

 

 

 

 

KÜÇÜKLER-YILDIZLAR

GENÇLER

 

 

 

 

11:00-13:00

8:30-12:30

 

 

 

 

 

15 TEMMUZ A.LİSESİ - KENTPARK - KONURALP

 

 

 

 

 

KÜÇÜKLER

 

 

 

 

 

13:00-15:00

 

 

 

 

 

18 TEMMUZ STADYUMU

 

 

 

 

 

YILDIZLAR

 

 

 

 

 

15:30-17-30

25

SEZGİN KARDÜZ

MASA TENİSİ

 

UZUN MUSTAFA İLKO.

 

 

UZUN MUSTAFA İLKO.

MEHMET ZAHİD KEVSER O.

 

8-12 YAŞ

 

 

8-12 YAŞ

10-15 YAŞ

 

17.30-19.30

 

 

17.30-19.30

16.00-18.00

 

UZUN MUSTAFA İLKO.

 

 

UZUN MUSTAFA İLKO.

 

 

12-16 YAŞ

 

 

12-16 YAŞ

 

 

19.30-21.30

 

 

19.30-21.30

 

26

ÖMER BEYHAN

 

UZUN MUSTAFA İLKO.

 

 

UZUN MUSTAFA İLKO.

MEHMET ZAHİD KEVSER O.

 

8-12 YAŞ

 

 

8-12 YAŞ

10-15 YAŞ

 

17.30-19.30

 

 

17.30-19.30

16.00-18.00

 

UZUN MUSTAFA İLKO.

 

 

UZUN MUSTAFA İLKO.

 

 

12-16 YAŞ

 

 

12-16 YAŞ

 

 

19.30-21.30

 

 

19.30-21.30

 

27

AYŞEGÜL ÖDEMİŞ

WUSHU KUNG FU

 

TRİBÜN ALTI SPOR S.

 

TRİBÜN ALTI SPOR S.

 

 

5-12 YAŞ

12-18 YAŞ

18.00-21.00

18.00-21.00

 

 

HEMEN KAYIT OL!

İl Spor Merkezi Kayıt Formu.docx

YUKARIDAKİ FORMU DOLDURARAK KAYIT OLABİLİRSİNİZ.

FORMU DOLDURDUM ŞİMDİ NE YAPMALIYIM?

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde Spor Servisi birimine doldurmuş olduğunuz kayıt formunu ulaştırarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

AÇILMASINI TALEP ETTİĞİNİZ SPOR BRANŞLARI

FORMU DOLDURUN

Formu doldurarak işlemi tamamlayabilirsiniz.


KURS ADI

BAŞLANGIÇ  VE  BİTİŞ  TARİHİ

KURS YAŞ ARALIĞI

ÖĞRETİCİ İSMİ

GİTAR

Devamlı Kayıt Alınmaktadır.

12-29

RIZA EMANET

HAFIZLIK

Devamlı Kayıt Alınmaktadır.

10-12

MUSA BERK AVŞAR

HALK OYUNLARI(KAFKAS YÖRESİ)

Devamlı Kayıt Alınmaktadır.

14-29

MUSA KAP

MUSA DÜZCÜ

HALK OYUNLARI(TRABZON YÖRESİ)

Devamlı Kayıt Alınmaktadır.

14-29

ALİ ÖZKAYA

HALK OYUNLARI(BOLU YÖRESİ)

Devamlı Kayıt Alınmaktadır.

14-29

GÜL IŞIKGİL

JUDO

EYLÜL 2019-HAZİRAN 2020

7-14

AYHAN ALAYILDIZ

NERMİN ALAYILDIZ

TİYATRO

EYLÜL 2019-HAZİRAN 2020

14-29

BARBAROS ESMERSOY

RESİM

EYLÜL 2019-HAZİRAN 2020

14-29

İRFAN YILMAZ

FİLOGRAFİ

EYLÜL 2019-HAZİRAN 2020

14-29

NİLÜFER LURÇİ ALKAN

İŞARET DİLİ

KASIM 2019-ŞUBAT 2020

14-29

GÜLSÜM KAHVECİ

KURAN-I KERİM (BAYAN GRUBU)

KASIM 2019-HAZİRAN 2020

18-60

RABİA BOZOK

KURAN-I KERİM

KASIM 2019-HAZİRAN 2020

7-15

OSMAN NURİ KESKİN

OSMANLICA

KASIM 2019-HAZİRAN 2020

14-29

ABDUSSAMET

İNGİLİZCE

KASIM 2019-HAZİRAN 2020

14-29

HANİFE ALTUNER

ZEKA OYUNLARI

KASIM 2019-HAZİRAN 2020

7-18

KÜBRA GÜNOĞLU

BAĞLAMA

KASIM 2019-HAZİRAN 2020

14-29

FURKAN YAVİ

KEMAN

ŞUBAT 2020-HAZİRAN 2020

14-29

GÜL SİNE

DİKSİYON

ŞUBAT 2020-MART 2020

14-29

DENİZ MÜFTÜOĞLU

NEYZEN

ARALIK 2019-HAZİRAN 2020

14-29

BEYZA TUNÇKILIÇ

ARAPÇA

ŞUBAT 2020-MAYIS 2020

14-29

TUĞBA DEMİRCİ