HAFTALIK PROGRAM

Düzce'de yapılacak olan spor faaliyetleri haftalık programı.

2 MART 2016 / Fatih Kerim ÖZTÜRK

TARİH

YER

SAAT

TAKIMLAR

LİG

17.11.2017

CUMA

DÜZCE SPOR SALONU

09:00

JUDO ÜMİTLER 1. LİG 2. ETAP BAY-BAYAN MÜSABAKALARI

JUDO

17.11.2017

CUMA

18 TEMMUZ SPOR SALONU

17:00

DÜZCE BELEDİYE-BATIKENT YILDIZLAR

KBBL

18.11.2017 CUMARTESİ

DÜZCE SPOR SALONU

09:00

JUDO ÜMİTLER 1. LİG 2. ETAP BAY-BAYAN MÜSABAKALARI

JUDO

18.11.2017 CUMARTESİ

N.ZAFER

11:00

DÜZCESPOR-DÜZCE AYYILDIZSPOR

U-14

18.11.2017 CUMARTESİ

N.ZAFER

12:30

ÇİLİMLİ BLD-CUMAYERİ BLD

U-14

18.11.2017 CUMARTESİ

N.ZAFER

14:00

PANDUL İNŞ.ELMACIKSPOR-DÜZCE 1907

U-14

18.11.2017 CUMARTESİ

N.ZAFER

15:30

AYDINPINARSPOR-HAMİDİYESPOR

SAL

18.11.2017 CUMARTESİ

N.ZAFER

17:30

DÜZCE 1905-DÜZCE MODERN EĞT

U-14

18.11.2017 CUMARTESİ

N.ZAFER

19:30

DÜZCE MODERN EĞT-AZİZİYESPOR

1.AMATÖR

18.11.2017

CUMARTESİ

18 TEMMUZ SPOR SALONU

13:00

DÜZCE BELEDİYE-ALANYA BELEDİYE

TVL

18.11.2017 CUMARTESİ

CUMAYERİ SPOR SALONU

13:00

CUMAYERİ BELEDİYE-BOLU SEBENSPOR

HENTBOL 2. LİG

18.11.2017 CUMARTESİ

CUMAYERİ

14:00

ÇİLİMLİ BLD-AKÇAKOCASPOR

SAL

18.11.2017 CUMARTESİ

CUMAYERİ

16:00

CUMAYERİ BLD-DÜZCE BLD

SAL

19.11.2017

PAZAR

DÜZCE SPOR SALONU

09:00

JUDO ÜMİTLER 1. LİG YÜKSELME MÜSABAKALARI

JUDO

19.11.2017

PAZAR

18 TEMMUZ SPOR SALONU

09:00

BİLEK GÜREŞİ GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ

BİLEK GÜREŞİ

19.11.2017

PAZAR

DÜZCE SPOR SALONU

09:00

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MASA TENİSİ TURNUVASI

MASA TENİSİ

19.11.2017

PAZAR

N.ZAFER

11:30

KARAÇALISPOR-ACTİVO YAPI KUZEY YIL

U-14

19.11.2017

PAZAR

N.ZAFER

13:00

PANDUL İNŞ ELMACIKSPOR-BAHÇEKÖYSPOR

SAL

19.11.2017

PAZAR

N.ZAFER

15:00

BEÇİSPOR-ÇİFTLİK GENÇLİKSPOR

1.AMATÖR

19.11.2017

 PAZAR

N.ZAFER

17:00

KARACA ÇOBANSPOR-KABALAKSPOR

1.AMATÖR

19.11.2017

PAZAR

ŞIRALIK 2

13:00

KOÇYAZISPOR-KURTSUYUSPOR

1.AMATÖR

19.11.2017

PAZAR

ŞIRALIK 2

15:00

ACTİVO YAPI KUZEY YIL-ÜÇYOLSPOR

SAL

19.11.2017

PAZAR

ŞIRALIK 2

17:00

DÜZCE BLD-BEYKÖY BLD

U-14

19.11.2017

 PAZAR

KAYNAŞLI

14:00

KAYNAŞLI BELEDİYESPOR-YEŞİLKÖY

BAL

19.11.2017

PAZAR

GÖLYAKA

13:00

YAZIPINARSPOR-TAVAK ÇİMENSPOR

1.AMATÖR

19.11.2017

PAZAR

GÖLYAKA

15:00

GÖLYAKASPOR-KİRAZLISPOR

SAL

19.11.2017

PAZAR

AKÇAKOCA

13:00

BEYÖRENSPOR-ÖZBALATLISPOR

1.AMATÖR

19.11.2017

PAZAR

AKÇAKOCA

15:30

ALTUNÇAYSPOR-ÇAMKÖYSPOR

1.AMATÖR

19.11.2017

PAZAR

YIĞILCA

16:00

YIĞILCASPOR-SİVRİKAYA SİN

SAL

19.11.2017

PAZAR

CUMAYERİ

15:00

ÖZSÜT AVLAYANSPOR-1934 SELAMLARSPOR

1.AMATÖR

20.11.2017 PAZARTESİ

DÜZCE SPOR SALONU

09:30

GENÇLER FUTSAL MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI

20.11.2017 PAZARTESİ

N.ZAFER

18:00

AZİZİYESPOR-DÜZCE GENÇLERBİRLİĞİ

U-19

21.11.2017

SALI

DÜZCE SPOR SALONU

09:30

GENÇLER FUTSAL MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI

21.11.2017

SALI

N.ZAFER

18:00

GÖLYAKASPOR-BAHÇEKÖYSPOR

U-19

22.11.2017

ÇARŞAMBA

DÜZCE SPOR SALONU

09:30

GENÇLER FUTSAL MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI

22.11.2017

ÇARŞAMBA

DÜZCE SPOR SALONU

18:00

DÜZCE BELEDİYE-ANTALYASPOR

TBL

22.11.2017 ÇARŞAMBA

N.ZAFER

18:00

DÜZCE MODERN EĞ-ACTİVE YAPI KUZEY YIL

U-19

22.11.2017 ÇARŞAMBA

ŞIRALIK 2

18:00

DÜZCESPOR-CUMAYERİ BLD

U-19

23.11.2017

PERŞEMBE

DÜZCE SPOR SALONU

09:30

GENÇLER FUTSAL MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI

23.11.2017

PERŞEMBE

N.ZAFER

18:00

YIĞILCASPOR-ÜÇYOLSPOR

U-19

24.11.2017

CUMA

DÜZCE SPOR SALONU

09:30

GENÇLER FUTSAL MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI

24.11.2017

CUMA

N.ZAFER

18:00

HAMİDİYESPOR-DÜZCE BLD

U-19